0903 126 166

Magnetizovanie vody

Život bez vody nie je možný. Čím viac trpíme nedostatkom vody, tým viac buniek odumiera. Dehydratácia vedie k vysušovaniu buniek, čím sa proces starnutia organizmu urýchľuje a koža sa stáva ochabnutou. Denne vydáme potom, dychom, močom, stolicou cca 2,5 l vody, ktoré by mali byť nahradené vodou čo najlepšej kvality. Čerstvá, čistá pramenitá - živá vitálna voda je dnes pre väčšinu ľudí takmer nedostupná. Vodu však môžeme oživiť - vitalizovať pomocou magnetizácie.

Zmagnetizovanie vody nie je novodobý pojem, ale stará záležitosť, ktorá sa používa už mnoho rokov po celom svete. Doktor Louis Donnet píše vo svojej knihe Les Aimants pour votre santé: "Na Leningradskej klinike boli obličkové kamene rozpúšťané pomocou zmagnetizovanej vody. Tá musela byť prijímaná pravidelne a dlhodobo.  Denná konzumácia zmagnetizovanej vody pomáha navrátiť schopnosť vyprázdňovania a môže veľmi dobre pôsobiť proti zápche.  Vplyv magnetizovanej vody na človeka je nespochybniteľný. Výskumy dokazujú, že zmagnetizovaná voda môže zlepšovať činnosť tráviacej sústavy, povzbudzovať schopnosť vylučovanie škodlivých látok a splodín látkovej výmeny, znižovať kyslosť žalúdočných štiav, podporovať obnovu tkanív. Môže posilňovať imunitný systém a podporovať hojivé mechanizmy. Magnetizácia dáva vode špeciálne vlastnosti (určitý poriadok), ktoré jej pravidelnou konzumáciou prejdú na telesné orgány a pomáhajú k regenerácii tkanív. Mnoho rokov sa zmagnetizovaná voda používa v Indii, Japonsku a Rusku na liečbu chorôb, obnovenia metabolickej rovnováhy a VYLEPŠENIA CELKOVEJ VITALITY inak zdravých ľudí. Vraj sa najviac približuje pramenistej vode. Zmagnetizovanú vodu môžeme využiť aj na výplachy očí, na omývanie preležanín, kožných problémov, akné ...

Magnetizovanú vodu si vyrobíme pomocou magnetickej tyčinky (cena 36 €).

MAGNETICKÁ TYČINKA

Magnetická  tyčinka

V chirurgickej oceli je zabudovaný bipolárny nedymový magnet. Umožňuje využitie pre potravinárske účely a technologicky je tyčinka vyrobená tak, že ju možno používať na zmagnetizovanie akýchkoľvek teplých i studených tekutín. Tekutinu miešame magnetickou tyčinkou, alebo ju máme vo fľaši s tekutinou. Štvrť litra bylinkového čaju sa miešaním zmagnetizuje za 2-3 minúty a magnetizácia ešte podporuje účinnosť bylín.  Bez ohľadu na spôsob magnetizácie vydrží vo vode magnetický náboj dva až tri dni pokiaľ ju uchováte mimo dosahu kovových predmetov.

Aká je funkcia vody v ľudskom tele?