0903 126 166

OXYGENOTERAPIA NA POKOŽKU


Osviežujúce kyslíkové ošetrenie s okamžitým účinkom

Vysoko účinná metóda na omladenie pleti, odstránenie vrások a zlepšenie pevnosti a pružnosti pleti. Klinické štúdie dokazujú, že kyslík dodaný pleti zvonka výrazne zlepšuje elasticitu pokožky, tvorbu kolagénu, hojenie, hydratáciu a vypnutie kontúr.

Pomocou tlakovej pištole a kyslíka sa séra zmiešané s vodou dostávajú až do bazálnej vrstvy pokožky. Ošetrenie je nebolestivé. Deje sa to formou jemnučkej hmly. Výsledky sú pociťované už po prvej aplikácii. Vysoká koncentrácia (95%) molekulárneho kyslíka v kombinácií s kozmetickým prípravkom pleť vitalizuje, vyživuje a regeneruje. Dodáva pleti vlhkosť, vláčnosť a ukľudní unavenú pleť.

Aplikácia kyslíka a séra pôsobí proti strate pružnosti, zvyšuje odolnosť pleti, skvalitňuje mikrocirkuláciu, čo vedie k celkovému zlepšenie stavu pleti – korekcia drobných vrások a pigmentových škvŕn, dochádza k zjednoteniu farebného tónu pleti, zmierneniu ekzematických prejavov. Po ošetrení miznú stopy po únave a strese.

Oxygenoterapia

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie. Veľmi výrazné účinky sú vidieť v prípade veľmi zvädnutej a unavenej pleti, pri akné aj silno zanesenej pleti a predovšetkým u fajčiarskej pleti. Kyslíková terapia sa začleňuje do kozmetického ošetrenia, ale možno ju vykonávať aj samostatne. Substancia sa aplikuje vo vzdialenosti asi tri centimetre od pleti krúživými pohybmi pištole. Pre väčší a dlhodobejší efekt, môžete absolvovať intenzívnu kúru: 6 až 10 ošetrení s odstupom štyroch až siedmych dní a potom 1 ošetrenie za dva týždne. Frekvencia závisí od riešenej problematiky.

Účinky kyslíkovej terapie :

Kyslíkové ošetrenie pleti kyselinou hyalurónovou.  

Kyslíkové ošetrenie pleti je neinvazívna bezbolestná metóda ošetrenia tváre a dekoltu, pri ktorej sa pomocou tlakovej pištole, prúdu kyslíka a hyalurónového séra vpravujú do hlbokých vrstiev pokožky účinné látky. V pokožke tak dochádza k zrýchleniu obnovy buniek a pleť ostáva svieža, vypnutá, jasná a hydratovaná. Zvyšuje regeneračnú schopnosť kože. Zmeny sú viditeľné už pri prvom ošetrení, pleť je pevnejšia a napnutejšia. Nemá žiadne vedľajšie účinky.

Kyslíkové ošetrenie pleti s aplikáciou Magnézia

Ideálne pre suchú pleť na tvári, tele a oblasti očí

Kyslíkové ošetrenie pleti s aplikáciou Ferrum komplex

Pre nedokonalú pleť s vriedkami s tendenciou k tvorbe akné.

Kyslíkové ošetrenie pleti s aplikáciou Manganese komplex

Pôsobí na elasticitu pleti, obnovu a pleť s vráskami

Kyslíkové ošetrenie pleti s aplikáciou aktivovanej Platiny

Je to špeciálna rozprašovacia kysliková procedúra s aplikáciou luxusnej koloidnej Platiny, Vytvára na povrchu pleti ochranný film, ktorý zabezpečuje pleti optimálnu úroveň hydratácie a zvyšuje jej schopnosť čo najefektívnejšie prijímať výživné minerály, tzv. elektrolyty, ktoré nesú elektrický náboj. Je to prírodný antioxidant, udržuje v koži rovnováhu, hydratuje, zabraňuje tvorbe a množeniu baktérií a má výrazný protistarnúci efekt.

Koncentrácia platiny v koloide je 10 krát vyššia ako koncentrácia v hociktorej bežnej kozmetike s obsahom platiny. Platinové nano - častice môžu prenikať hlboko do pokožky, pretože sú menšie ako póry a majú najvyššiu antioxidačnú aktivitu.

Sú široko používané v rôznych kozmetických prípravkoch, nakoľko pôsobia stimulačne na pokožku. Vysoká čistota platiny (viac ako 99,99%) má najvyššiu možnú antioxidačnú aktivitu.

Platina je neoceniteľná zložka v kozmetických produktoch, ktorá sa stavia proti známkam času celkom novým spôsobom a umožňuje zachovanie prirodzenej krásy a jedinečnej žiarivosti pleti. V rámci výskumu v novej oblasti využitia vzácnych kovov pri ošetrení určitých stavov pleti vedci zistili, že platina, disponuje schopnosťou viazať sa s ľudskou pleťou a preukazuje neporovnateľné omladzujúce účinky.

Pokožka je bezprostredne po ukončení jemne chladivej terapie napnutá, má skvelú farbu a obrysy tváre pôsobia zdravou plnosťou.

Platinove nano-koloidy účinne nahrádzajú antioxidantnú kozmetiku. Zvlášť, sú chemicky stabilné z hľadiska obsahu platiny a udržujú antibakteriálnu aktivitu na dlhú dobu.

Jednoducho teraz môžete vyzerať skvele! A to dokonca iba za 30 minút.


Účinky:

Tieto vlastnosti v kombinácii s najnovšou technológiou generátora vám dávajú možnosť zažiť luxusné ošetrenie platinou .
Čistý kyslík sa dá použiť aj na ošetrenie vlasovej časti pokožky.
Vhodné pre dámy aj pre pánov a pre všetky vekové kategórie.

Cenník

Oxygenoterapia na pokožku   
kyslík na pleť a vlasy20 minút12 €
kyslík + séra30 minút17 €
kyslík + platina30 minút22 €